لینک یاب تلگرام و افزایش ممبر گروه و کانال تلگرام

با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام و لینک یاب می توانید ممبرهای گروه و کانال خود را به صورت رایگان افزایش دهید. کانال لینکدونی تلگرام جهت ارائه خدمات تبلیغاتی رایگان برای گروه ها و کانال های شما در خدمت شما می باشد. ثبت تبلیغات شما در این لینکدونی کاملا رایگان بوده و می توانید جهت افزایش ممبرهای خود ، از تبلیغات رایگان ما بهره مند گردید جهت تبلیغ گروه و کانال خود در کانال لینکدونی تلگرام به آیدی زیر پیغام دهید @k_chehreghani لینکدونی تلگرام با هدف اینکه لینک یا بنر شما را ثبت کند راه اندازی شد تا مجموعه ای از لینک ها را در خود جمع آوری کند تا نیاز افراد جستجو کننده لینک مورد نظر خود را برآورده کند تبلیغات شما در همه کانال های زیر فقط با پرداخت ۵ هزار تومان انجام میگیرد (اعضای کانالهای زیر کاملا واقعی میباشند و هیچ گونه اعضای غیر واقعی و یا فیک ندارد) اعضا یا همان ممبر فیک عملا هیچ گونه بازدیدی در پست ها ندارند و فقط آمار ممبر کانال را زیاد نشان میدهند 1-کانال لینکدونی @linkekadeh3 2-کانال لینکدونی @linkekadeh2 3-کانال لینکدونی @linkekadeh1 4-کانال لینکدونی @earn77 5-لینک یاب @linkyab_60 6-لینک یاب @linkyab_70 7-لینکدونی گروه تلگرام @group_60 8-لینکدونی گروه تلگرام @group_70

اعضا
311
بازدید صفحه
11k
ارسالی توسط

نظرات کاربران

سلام.کانال فروشی دارین؟

ارسال شده توسط سجاد در تاریخ 1398/4/8 19:25

سلام.من چندتا تبلیغ داشتم میخواستم واسم انجام بدین

ارسال شده توسط حسین در تاریخ 1398/4/2 7:15
در پاسخ به حسین

سلام.بله لطفا در تلگرام به ادمین پیام بدین

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/4/2 19:11

لینکدونی تلگرام با هدف اینکه لینک یا بنر شما را ثبت کند راه اندازی شد تا مجموعه ای از لینک ها را در خود جمع آوری کند تا نیاز افراد جستجو کننده لینک مورد نظر خود را برآورده کند
گروه تلگرام کانالی است که در آن لینک گروه های تلگرام را ثبت میکند.
لینک یاب عنوانی است برای جستجوی لینک مورد نظر شما تا براحتی لینک مدنظرتون رو پیدا کنید

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/21 19:57

لینکدونی تلگرام با هدف اینکه لینک یا بنر شما را ثبت کند راه اندازی شد تا مجموعه ای از لینک ها را در خود جمع آوری کند تا نیاز افراد جستجو کننده لینک مورد نظر خود را برآورده کند
گروه تلگرام کانالی است که در آن لینک گروه های تلگرام را ثبت میکند.
لینک یاب عنوانی است برای جستجوی لینک مورد نظر شما تا براحتی لینک مدنظرتون رو پیدا کنید

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/18 23:06

آموزش افزایش ممبر تلگرام به راحتی آب خوردن !چگونه افزایش ممبر تلگرام را انجام دهم؟ امروز برای شما آموزش افزایش ممبر تلگرام به راحتی آب خوردن ! را قرار داده ایم که تمام ترفند های افزایش ممبر تلگرام یا به قول پارسی زبانان؛ افزایش عضو تلگرام را شامل می شود.
آموزش افزایش ممبر تلگرامدیگر هیچ شکی نیست که تلگرام یکی از بهترین شبکه های مجازی دنیاست و در رده بندی سه شبکه برتر از لحاظ کاربر در ایران قرار دارد، به طوری که در ایران بیش از ۴۰ میلیون نصب گرفت !با گسترش تلگرام، کانال های تلگرام زیادی ایجاد شد و کم کم کسب درآمد از تلگرام شکل گرفت که امروزه صد ها هزار نفر مشغول به کسب درآمد از تلگرام هستند.
جالب است بدانید هزاران نفر درآمد میلیونی از تلگرام دارند! اما برای داشتن یک درآمد عالی از تلگرام چه ملاک هایی مهم است؟
خب شاید قابل حدس باشد ، عضو هدفمند و واقعی یکی از بهترین ملاک ها برای رونق گرفتن کانال هست به طوری که هرچقدر عضو بیشتر باشد، درآمد ،اعتبار و… آن کانال بیشتر می باشد.
و اما سوال اساسی و مهم اینجاست که :چگونه ممبر کانال خود را افزایش دهیم؟آموزش افزایش ممبر تلگرامبرای اینکه بتوانیم افزایش ممبر واقعی تلگرام را جذب کنیم باید خلاقیت داشته باشیم و اگر بخواهیم کارمان را سرعت دهیم،‌شاید به پول ! اما در هر صورت به این معنی نیست که بدون پول نمی شود درآمد میلیونی از تلگرام داشت،‌زیرا این حرف کاملا نادرست و غیر منطقیست چه بر اساس تجربه و چه بر اساس آمار و اطلاعات کسب درآمد های تلگرامی که در ایران رخ داده.
قدم اول؛ افزایش ممبر فیک تلگرام ممنوع !ممبر فیک ممنوعدر این باره نظر های متفاوتی هست، بعضی ها معتقد هستند که افزایش ممبر فیک کانال تلگرام تا حدودی به نفع مدیر کانال است و بعضی ها هم معتقد هستند که اینکار خیلی به کانال ضربه می زند.
اما حقیقت چیست؟ حقیقت این است که فرض کنید کانال تلگرام شما ۵۰ هزار عضو دارد، و وقتی عضوی جدید وارد کانال شما می شود میبینید تعداد بازدید پست های شما فقط هزار تاست ! این باعث می شود کاربر از کانال شما فرار کند، و مهم تر از آن باعث میشود کسی برای خرید تبلیغات به کانال شما اعتماد نکند !

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/6 18:46

بنابرین : ممبر فیک تلگرام نخرید !

آموزش افزایش ممبر تلگرام با ۷ ترفند

آموزش افزایش ممبر تلگرام

خب برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام خود، باید اول صبور باشید و اینکه تمامی آموزش هایی را که میدهیم انجام دهید تا به موفقیت برسید.

۱- اصول اولیه را کاملا جدی بگیرید

این خیلی مهم است که پروفایل کانال تلگرام شما کاملا اختصاصی و زیبا باشد، و اینکه توضیحات خوبی برای کانال خود بنویسید و اهدافتان را از این کانال مشخص کنید، اگر هدفتان کسب درآمد از تلگرام است باید یک ایده خیلی خوب پیدا کنید و سریعا اقدام به زدن کانال نکنید. در آخر آدرس کانال تلگرام خود را کوتاه،زیبا و مرتبط بنویسید.

۲- برای شما با دوستان خود شروع کنید

همانطور که میدانید برای شروع که هیچ عضوی ندارید، عضو گرفتن سخت تر است ، زیرا وقتی بازدیدکننده کانال شما را میبینید و میفهمد که تعداد اعضای پایینی دارید سریع از کانال خارج می شود، پس بهتر است برای شروع تمام دوستان خود را عضو کانالتان کنید

۳- برای شروع از تعداد خیلی کمی ممبر فیک بزنید

برای ایجاد ممبرفیک روش های گوناگونی است ، مثل نرم افزار های تبادل عضویت در چنل تلگرام، برای شروع میتوانید ۵۰۰ ممبر فیک تلگرام را به کانال خود ادد بزنید (منظورمان تبادل است) اما بیشتر از آن این کار را نکنید

۴- وبلاگ بسازید و لینک خود را شیر کنید !

برای اینکه منظورم را بهتر بفهمید برای شما مثال میزنم، فرض کنید کانال شما راجب خرید ممبر تلگرام است ، خب اکنون بروید در سایت ساز هایی مثل رزبلاگ یا وبلاگ سازهایی مثل بلاگفا، یک وبلاگ بسازید و بعد از ساختن آن یک پست راجب کانال خود بنویسید، مثلا عنوان را بگذارید: لینک عضویت کانال خرید ممبر تلگرام ، بعد چند خط راجب کانال خود توضیح دهید و لینک کانال خود را بگذارید.

با اینکار اگر کسی در گوگل سرچ کند؛ کانال خرید ممبر تلگرام ، شما ممکن است جزء نتایج باشید ( بستگی به سختی کلمه و خیلی ملاک های دیگر دارد)

۵- از سایت های معرفی کانال تلگرام استفاده کنید

البته اگر حوصله ساخت وب را ندارید، یه راه بهتر هم پیش روی شماست، کافیست در گوگل سرچ کنید، معرفی کانال تلگرام ، در کل بهترین سایت ها در این حوزه سایت های مای چنلز، تلگرام چنلز،بیا۲کانال، تی کانال هستند که بازم اگر سرچ کنید میتوانید از آن ها بهره مند شوید.

۶- شبکه های اجتماعی راهی عالی برای افزایش ممبر واقعی تلگرام !

توجه داشته باشید باید درست در شبکه مجازی تبلیغ کنید تا بتوانید فرایند افزایش ممبر تلگرام را به شکلی عالی انجام دهید، مثلا اگر کانال شما راجب عکس حیوانات است، کافیست در توییتر،اینستاگرام،فیس بوک،فیس نما و … این هشتگ را سرچ کنید #عکس_حیوانات ، بعد زیر هر عکس بنویسید که من کانالی راجب عکس حیوانات دارم، اگر دوست داشتید در کانال من عضو شوید.

۷- گروه ها و سوپر گروه های تلگرام را فراموش نکنید

بهتر است در گروه های مرتبط فعالیت کنید تا بهتر بتوانید عضو جذب کنید، اما مشکلی که وجود دارد اگر در گروهی تبلیغ بگذارید یا پاک می شود یا اخراج می شوید (توسط ربات ها) پس همین الان به راه خلاقانه ما گوش دهید 📷

اسم خود را بگذارید : پروفایل من رو نگاه کن !
بعد روی پروفایل خود آدرس کانال تلگرام و توضیحات کانال تلگرام را بگذارید 📷
این روش یکی از بهترین راه افزایش ممبر تلگرام می باشد که بنده با آن عضو های زیادی جذب کردم.

۸- تبادل زدن با کانال های همسان

برای اینکه کانال های شبیه به خودتان را پیدا کنید کافیست از همان سایت هایی که گفتیم (مای چنلز و…) استفاده کنید، با آن سایت ها کانال های مشابه خود را بیابید و به ادمین آن ها پیام بدهید و با او راجب تبادل سخن بگویید.

البته لازم نیست خیلی هم کانال ها همسان باشد، اگر کانالتان راجب مانتو است، پس میتوانید با کانال های راجب شال و روسری و … هم تبادل بزنید !

۹- چالش و مسابقه با جایزه برگذار کنید

این هم یک روش خیلی عالی برای افزایش عضو کانال تلگرام می باشد.خب باز هم مثال میزنم ، فرض کنید کانال شما راجب موبایل می باشد، از کاربران بخواهید عکس موبایل خود را برای شما ارسال کنند و عکس ها را در کانال قرار بدهید، هر عکسی بازدید یا لایک بالاتری خورد برنده مسابقه است و مثلا ۵۰ هزار تومن برنده خواهد شد، با اینکار ده برابر آن ۵۰ هزار تومن را سود خواهید کرد

۱۰- پست و عکس نوشته اورجینال بگذارید

این خیلی مهم است که پست هایتان کپی نباشد ! و اگر در عکس هایتان آدرس کانال را شیک و کوچک در گوشه تصویر بنویسید، خیلی تاثیر بسیار خوبی هم برای برند شدن شما و هم برای جذب ممبر کانال تلگرامی شما دارد.

۱۱- تعامل کاربران با کانال برای تولید محتوا

این هم یک روش بسیار عالی برای راضی نگه نداشتن کاربران و تعامل با آن هاست، برای مثال آی دی خود را در کانال ارسال کنید و به کاربران خود بگویید اگر پستی راجب کانال دارند برای بنده ارسال کنید تا آن را

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/6 18:37

در کانال منتشر کنم و…

۱۲- از هشتگ های تلگرام استفاده کنید

اینکار باعث می شود که اگر عضو شما دلش خواست دنبال یک موضوع خاص بگردد آن هشتگ را در کانال شما سرچ کند و سریع تر به آن مطلب برسد، در نتیجه اینکار باعث رضایت و افزایش ممبر کانال تلگرام شما میشود.

۱۳- خودتان هم کمی فکر کنید و خلاقیت بدهید !

این ۱۱ روش واقعا به دردتان می خورد اما خودتان هم فکر کنید و خلاقیت داشته باشید و با خود بگویید چطوری ممبر کانال تلگرام خود را افزایش دهم؟ شاید شما هم روشی جدید و فوق العاده کشف کنید، زیرا این ۱۱ روش توسط مدیران کانال تلگرام خلق شده.

و اما مهم ترین چیزی که باید در این راستا حتما و حتما بدانید :

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/6 18:02

چگونه اعضای کانال تلگرامی خود را حفظ کنم؟

حفظ کردن اعضای کانال تلگرام

مهم تر از افزایش عضو کانال شما ، حفظ عضو است! توجه کنید که الویت اول شما باید روی راضی نگه داشتن همین اعضایی که دارید باشد و بعد به فکر اعضای جدید باشید ، به هیچ وجه نباید کانال شما بی دلیل هر روز ریزش داشته باشد، این یعنی عضو های شما یا ناراضی هستند یا بی هدف آن ها را جذب کرده ایم.
برای همین این نکات را برای حفظ ممبر های تلگرام خود به خاطر بسپارید

۱- با تبلیغات زیاد ممبرهایتان از کوره در می روند !

خواهشمندیم توجه داشته باشید که قرار نیست کانال را فقط برای بیزنس و کسب درآمد بزنید، قرار است در کنار اعضای خود باهم لذت ببرید و از آن ها طوری سود کنید که احساس بدی نکنند، یعنی اینکه نباید روزانه بیش از ۲ تا ۵ تبلیغ بگذارید.

۲- در کنار تبلیغاتتان پست خوب ارسال کنید

این هم یک روش جالب است،‌مثلا اگر قرار است تبلیغ شخصی را ارسال کنید، قبل از آن یک پست خوب آماده کنید، بعد فورا تبلیغ را ارسال کنید و پست خوبتان را هم زیر تبلیغ، این باعث می شود تا هیچکسی ناراضی نباشد و در نهایت باعث پیشرفت کانال شما خواهد شد.

۳- در زمانی درست پست بگذارید و البته به موقع

سعی کنید در یک زمان مشخص پست بگذارید، مثلا هر روز ساعت ۶ ظهر ، یا روز های ذوج ساعت ۱۲ ظهر، در کل باید یک ساعت خاص داشته باشید و موقع آن نباید اول صبح یا آخر شب باشد، زیرا خیلی از اعضای کانال شما نوتیفیکشن را خاموش نکردهند و بعد… . در کل برای افزایش ممبر تلگرام این نکته خیلی مهم است.

۴- بیش از حد یا کمتر از حد پست نگذارید

این نکته را رعایت کنید، نباید در روز بیشتر از ۲۰ پست بگذارید، اعضای شما دیگر حوصله خواندن این همه پست را ندارند و نباید هفته ای یک بار پست بگذارید، درکل حداقل روزی یک پست و حداکثر روزی ۱۰ تا ۱۵ پست بگذارید.

۵- پست طولانی نگذارید، تلگرام کتاب نیست !

هرچند که این به کانال شما بستگی دارد، اما نباید پست طولانی باشد، هرچه کوتاه تر بهتر، فرض کنید در محیط توییتر قرار دارید، برای همین خیلی مختصر بهترین کلمات را دور هم بچینید.

۶- دو تا پست عالی بهتر از ۱۰ تا پست بد

به این نکته هم باید خیلی توجه کنید و باید بدانید که در هرچیزی کیفیت بیشتر از کمیت سود می رساند، پس سعی کنید پست های عالی کم بگذارید تا اینکه روزانه زیاد پست بگذارید اما بی هدف و افتضاح.

۷- نظرسنجی بگذارید و پادشاه تعامل شوید

این هم خیلی ارزشمند است، مثلا اگر چنل شما راجب موزیک می باشد، یک نظرسنجی بگذارید و بپرسید که دوستان عزیز چه سبک موزیکی بیشتر دوست دارید؟ با اینکار میتوانید علایق مخاطبان خود را بفهمید. یا میتوانید زیر هر پستی که قرار میدهید دکمه لایک را هم بگذارید.

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/6 18:01

لینکدونی چیستیک مزرعه لینک یا لینکدونی یک وب سایت ( یا گروهی از وب سایت ) است که تنها برای هدف افزایش محبوبیت لینک وب سایت دیگر با افزایش تعداد لینک‌های ورودی ایجاد شده‌است.یک مزرعه لینک معمولا شبیه یک صفحه وب معمولی به نظر می‌رسد، اما اکثر محتوا دارای هایپر لینک‌ها ( اغلب تصادفی و نامربوط ) به دیگر وب سایت‌ها هستند.می‌توانید به عنوان خدماتی تبلیغ کنید که محتوای شما را می‌سازند.آن‌ها اغلب با ایجاد یک شبکه ایجاد می‌شوند - - که اغلب با هدف جمع‌آوری تعدادی از مکان‌ها ایجاد می‌شود که به یک وب سایت اشاره می‌کنند.از آنجا که گوگل لینک‌های بین سایت‌های نامربوط را دوست ندارد، برخی از مزارع لینک پیوندهای خود را به دسته‌های یا یک دایرکتوری تقسیم می‌کنند.کانال تلگرامکانال‌ها ابزار پخش پیام‌های عمومی برای مخاطبان بزرگ هستند.در حقیقت، کانال‌ها می‌توانند تعداد نامحدودی عضو داشته باشند.زمانی که در یک کانال پست می‌کنید، این پیغام با نام channel's امضا می‌شود و نه نام شما.شما می‌توانید مدیران اضافی را برای کمک به مدیریت این کانال منصوب کنید. اعضای جدید می‌توانند کل تاریخچه پیام را در یک کانال زمانی که به هم می‌پیوندند ، ببینند.اگر می‌خواهید یک مثال داشته باشید ، به کانال Telegram رسمی ما ملحق شوید تا در مورد به روز رسانی های ما مطلع شوید.ایجاد یک کانال:iPhone: یک پیغام جدید را شروع کنید ( به آیکون در گوشه سمت راست ) کلیک کنید ). سپس " کانال جدید ".آندروید: روی آیکون مداد مدور در فهرست چت کلیک کنید.سپس " کانال جدید ".ویندوز موبایل: دکمه " + " را روی نوار پایینی بگذارید.سپس " کانال جدید ".چگونه می‌توانم مردم را به channel اضافه کنم ?به عنوان سازنده کانال، شما می‌توانید ۲۰۰ عضو اولیه را به کانال خود دعوت کنید.زمانی که تعداد اعضای تیم به ۲۰۰ رسید، کانال به خودی خود است.اگر یک کانال عمومی است، یک نام کاربری و یک لینک telegram.me/ ( به عنوان مثال t.me/telegram) - می‌توانید این پیوند را در شبکه‌های اجتماعی پست کنید، آن را در مجلات تبلیغ کنید ، و یا آن را به پشت خود بزنید.اگر یک کانال خصوصی دارید، می‌توانید یک لینک دعوت به دوستانتان ارسال کنید. لطفا لینک کانال ( یا دیگر پیغام‌های ناخواسته ) را به غریبه‌ها ارسال نکنید.اگر آن‌ها اسپم گزارش شما را گزارش کنند ممکن است از تماس با افراد دیگر، با این حال حسن‌نیت شما، منع شود.تفاوت کانال و گروهکانال: تنها سازنده و مدیران با " می‌تواند ارسال پست " را ارسال کند که می‌تواند پست‌ها و اعضا را ارسال کند و اعضا تنها بینندگان پیام‌ها هستند.گروه‌ها: به عنوان پیش‌فرض همه اعضا می‌توانند در گروه‌ها شرکت کنند ، اما در نسخه جدید تلگراف، مدیران / creator می‌توانند کاربران دیگر را محدود کنند و ممکن است نتوانند پیام‌ها را ارسال کنند.یک مزرعه لینک یک وب سایت(یا گروهی از وب سایت ) است که تنها برای هدف افزایش محبوبیت لینکوب سایت دیگر با افزایش تعداد لینک‌های ورودی ایجاد شده‌است.
یک مزرعه لینک معمولا شبیه یک صفحه وب معمولی بنظر می‌رسد،
اما اکثر محتوا دارای هایپر لینک‌ها ( اغلب تصادفی و نامربوط ) به دیگروب سایت‌ها هستند.می‌توانید به عنوان خدماتی تبلیغ کنید که محتوای شما را می‌سازند. آن‌ها اغلب با ایجاد یک شبکه ایجاد می‌ شوند که اغلب با هدف جمع‌ آوری تعدادی از مکان‌ها ایجاد می‌شود که به یک وب سایت اشاره می‌کنند از آنجا که گوگل لینک‌های بین سایت‌های نامربوط ا دوست ندارد، برخی از مزارع لینک پیوندها یخود را به دسته‌های یا یک دایرکتوری تقسیم می‌کنند.

ارسال شده توسط کریم چهرقانی در تاریخ 1398/3/6 4:14

نظر سنجی (میزان رضایت شما از این شبکه چقدر است)

نظر شما چیست؟

تصویر امنیتی
(توجه: لینک و مطالب تبلیغاتی و یا توهین آمیز تایید نخواهد شد)