افزایش ممبر گروه تلگرام

افزایش ممبر گروه تلگرام یکی از مزایای گروه های تلگرامی امکان بحث و تبادل نظر بین اعضا میباشد، به همین دلیل در گروه های تلگرامی فروشندگی ، یکی از مواردی که باعث اعتماد بیشتر مشتریان میشود ارائه نظرات و تجربیات مشتریانی است که از محصولات و کلاهایی که در گروه و یا کانال ارائه میشود قبلا استفاده کرده اند... در حالت کلی میتوانیم بگوییم که گروه یک پشتیبان آنلاین است که مدیران و دیگر اعضا همیشه در آن حضور دارند و پاسخگوی نظرات و پیشنهادات دیگر مشتریان هستند. البته ممکن است استفاده از گروه صرفا جنبه اقتصادی نداشته باشد افرادی نیز هستند که برای سرگرمی و تبادل نظر وارد گروه های تلگرامی میشوند و نیز افرادی با هدف دیگر در گروه ها جوین میشند... با توجه به اینکه مدیران گروه ها در ابتدای ساخت گروه با کمبود عضو مواجه هستند تصمیم گرفتیم این کانال را راه اندازی کنیم. ما در کانال افزایش ممبر گروه لینک گروه و یا حتی کانال شما را از طریق ربات های تلگرامی خود که در گروه های دیگر عضو هستن به هزاران گروه فعال دیگر فوروارد میکنیم به اینصورت کاربران فعال در گروه های دیگر وارد گروه شما خواهند شد و گروه تلگرامی شما که چندان محبوبیتی نداشته به یک سوپر گروه واقعی تبدیل خواهد شد. این کانال در زمینه های زیر فعالیت دارد. افزایش ممبر واقعی برای گروه های تلگرامی افزایش ممبر واقعی برای کانال تلگرام افزایش بازدید پست کانال برنده شدن در چاش کانال ها تبلیغات و برند سازی در تلگرام "برای عضویت بر روی دکمه عضویت کلیک کنید"

دسته بندی: تبلیغات
اعضا
5k
بازدید صفحه
4k
ارسالی توسط

نظرات کاربران

حسین
حسین

ن ربات رایگان مدیریت گروه و کانال تلگرام
افزایش ممبر گروه
افزایش ممبر گروه
افزایش واقعی ممبر گروهاز طریق اپلیکیشن شماره ساز ...بخوانید

صدرصد به افزایش اعضای گروه خود بیاندیشید شما بهتر میدانید که گروه های تلگرامی روز به روز بیشتر مورد استقبال کاربران تلگرام قرار میگیرد زیرا افزایش اعضای گروه تلگرام بسیار آسان تر از کانال تلگرام میباشد، یعنی تقریبا میتوان گفت که با تعدد کانال های برند تلگرام افزایش عضو برای کانال، بسیار وقت گیر و هزینه بر خواهد بود.کانال های قدیمی جا افتاده، با دیگر کانال های هم رده خود تبادل میکنند و یک کانال تازه تاسیس تقریبا شانسی در بازار تلگرام ندارد . پس بهتر است به افزایش عضو گروه خود بیاندیشید!


گروه نیز این قابلیت را دارد که مانند کانال فقط خودتان و یا ادمین های مورد اعتمادتان پست بگذارید و سایر کاربران نظاره گر پست های شما باشند. خیلی ساده با دعوت یکی از ربات های مدیریت گروه میتوانید گروه خود را خاموش کرده تا فقط ادمین ها اجازه ارسال پست داشته باشند.اینگونه میتوانید از گروه به نحوی به عنوان کانال نیز بهره ببرید.

در شروع ساخت کانال شما تنها اجازه دعوت از دویست ممبر را دارید نه بیشتر ... اما گروه اینطور نیست!


شما میتوانید از طریق این برنامه اعضای زیادی(زن یا مرد )(دختر یا پسر ) را به گروه خود دعوت کنید .مثلا اگر اهل استان کاشان هستید کاربران این استان را دعوت کنید و اگر میخواهید تهران و یا کرج و یا هر شهر و دیار دیگری..و...
آیا میدانید در بروزرسانی جدید، تلگرام به شما این اجازه را میدهد که اعضای گروه را تا یکصد هزار عضو افزایش دهید؟
دیگر مزایای گروه های تلگرامی امکان بحث و تبادل نظر

بین اعضا بوده به همین دلیل یکی از مواردی که

باعث اعتماد بیشتر میشود ارائه نظرات و تجربیات مشتریانی است که قبلا از محصولات و کلاهای شما استفاده کرده اند.


در حالت کلی میتوانیم بگوییم که گروه یک پشتیبان آنلاین است که مدیران و دیگر اعضا همیشه در آن حضور دارند و پاسخگوی نظرات و پیشنهادات دیگر مشتریان هستند.


صد البته ممکن است استفاده از گروه صرفا جنبه اقتصادی نداشته باشد

افرادی برای سرگرمی و تبادل نظر وارد گروه های تلگرامی میشوند

و برخی نیز با هدف دوستیابی در گروه ها جوین میشوند...

به هر حال این ساده ترین و سریعترین و کم هزینه ترین راه برای افزایش ممبر گروه میباشد.

ارسال شده توسط حسین در تاریخ 1397/6/9 16:14

نظر سنجی (میزان رضایت شما از این شبکه چقدر است)

نظر شما چیست؟

تصویر امنیتی
(توجه: لینک و مطالب تبلیغاتی و یا توهین آمیز تایید نخواهد شد)